Konzultační hodiny prof. Kořenského

Po dobu zkouškového období konzultační hodiny prof. Kořenského se budou konat vždy ve středu 13,00 – 15, 00. Posluchači, kteří v kurzech Úvod do obecné lingvistiky, Úvod do teorie komunikace a Teorie komunikace neuspěli v písemné zkoušce, vykonají zkoušku ústně v konzultačních hodinách prof. Kořenského.

Zrušení konzultačních hodin dr. Nagye

Milé kolegyně, milí kolegové,

ve středu 13. 5. se mimořádně nekonají mé konzultační hodiny. Na daný termín připadla moje přednáška v olomoucké Jednotě filosofické. Jako alternativu doporučuji TOTO.

Případné akutní dotazy směřujete prosím do mailu.

Díky za pochopení.

MN

Konzultace prof. Petra Kosty

Pro individuální zadání úkolů a řešení problematiky v rámci kurzu Biolingvistika a Radikální minimalismus nabízí prof. Peter Kosta tyto konzultační hodiny:

pondělí 23. 2. v čase 11-12 a dále 13-17
úterý 24. 2. v čase 13-17
středa 25. 2. v čase 13-17

Pana prof. Kostu naleznete v budově Křížkovského 14, v 1. patře v místnosti 2.08.

Konzultace dr. Nagye

Milé kolegyně, milí kolegové,

konzultace pro zkouškové období vypíšu během tohoto týdne. Tento týden se moje konzultace v čase 16:00-17:00 nekonají. Plánované konzultace pro tento týden domlouváme průběžně mailem, u neplánovaných vás prosím, abyste mě rovněž kontaktovali via mail.

Úspěšné zkouškové přeje

MN

Konzultace dr. Nagye

Z důvodu zahraniční pracovní cesty se moje konzultace 2. 4. nekonají. V daném týdnu je možné využít ke konzultaci mail.

Konzultační hodiny dr. Nagye

Milé kolegyně, milí kolegové,
ve dnech 23. a 30. 10. a 6. 11. se mé konzultační hodiny z důvodu zahraniční pracovní cesty bohužel nekonají. S veškerými dotazy se na mě prosím obracejte mailem, vyřešíme je bez problémů obratem.
Děkuji za pochopení.