Absolventské setkání Univerzity Palackého

Milé studentky a především milí studenti,

podruhé se na vás obracíme s prosbou o pomoc při / nabídkou aktivní účasti na Absolventském setkání Univerzity Palackého v Olomouci. Tentokrát zejména na vaši silnější polovinu.

Jelikož se bude jednat o největší akci svého druhu pořádanou naší alma mater, svalů použitelných na přenášení věcí, chystání prostor pro kapely atd. nemůže být dost.

Odměnou za poskytnutí chlapské síly potřebám univerzity bude triko organizátora, baťůžek s upomínkovými věcmi z UPointu a především skvělý pocit z účasti na tak monstrózní akci. Stejným způsobem samozřejmě oceníme i studentky, které nám již svou pomoc přislíbily či ještě přislíbí.

Pokud vám tedy tělo/svědomí nedá jinak, ozvěte se nám do pátku 26. 8. na stránkách UP. Předem vám děkujeme!

PS: Přece v tom dámy nenecháte! :-)