STUDENTSKÉ ČLÁNKY

Fondy IGA projektu katedry budou nově z části použité na vyplácení odměn za publikované články našich studentů. Odměny by měly sloužit jako motivace k publikační činnosti, přičemž pro jejich vyplacení musí být splněny následující podmínky:

1. Článek musí být věnován IGA projektu „Kvantitativní lingvistické analýzy ve vybraných oblastech aplikovaného lingvistického výzkumu“ s číslem IGA_FF_2018_011
  2. Článek musí být publikovaný či alespoň přijatý redakcí k zveřejnění nejpozději v září 2018

Do konce září 2018 bude zároveň platit princip parity, tj. každý autor má nárok na odměnu pouze za jeden článek (až do vyčerpání prostředků projektu). V posledním čtvrtletí roku 2018 se princip parity ruší, tj. autor má nárok na odměnu za více článků (až do vyčerpání prostředků projektu).        O konkrétní výši odměny se můžete informovat u vedení katedry.